Zahradní židle Modico tmavě hnědá od Bello Giardino – Elegantní přírůstek do vaší zahrady


Zahradní židle Modico od Bello Giardino – Příjemný doplněk pro Vaši zahradu

O neobvyklém stylu a kvalitním zpracování

Zahradní židle MODICO od italské značky Bello Giardino je jedinečným kouskem nábytku, který se hodí do každého aranžmá. Tato moderní židle se vyznačuje neobvyklým stylem a svou kvalitu prokáže i v náročných podmínkách.

Hladká struktura polyratanu o tloušťce 7-8 mm x 1,2 mm a konstrukce z oceli přidávají židli nadčasový vzhled. Kromě toho je židle vyrobena z odolného syntetického ratanu, který zaručuje odolnost vůči různým povětrnostním podmínkám. Pokud tedy hledáte zahradní nábytek, který vám vydrží dlouhá léta, je židle Modico ta pravá volba!

Nejen pro velkou zahradu, ale i pro malý balkon

Vzhledem k rozměrům židle (šířka 76 cm, hloubka 66 cm a výška 75 cm) se hodí do každého prostoru. Tato zahradní židle se může stát příjemným doplňkem na Vašem balkoně, ale nemusíte se bát ji umístit i na velkou zahradu. Je to ideální volba pro ty, kteří mají rádi kvalitní a funkční zahradní nábytek.

O potahu na zip z voděodolného materiálu (100% polyester)

Polštář na zahradní židli Modico přidává na pohodlí během delšího sezení. Polštář má snímatelný potah na zip z voděodolného materiálu (100% polyester), který lze prát na nízké teploty. Díky tomu si můžete být jisti, že potah bude stále čistý a připravený na příští užití.

Specifikace produktu

Pokud hledáte kvalitní zahradní židli, která splňuje vaše požadavky na design i kvalitu, je židle Modico od Bello Giardino ideální volbou. Ostatní specifikace produktu jsou:

  • Barva: tmavě hnědá, nejednotná
  • Výplet: polyratan 7-8 mm x 1,2 mm, hladká struktura
  • Konstrukce nábytku: ocel
  • Polštář v barvě ecru v ceně

Výhody a nevýhody zahradní židle Modico

Zahradní židle Modico od Bello Giardino má mnoho výhod i nevýhod. Podívejte se na ně:

Výhody:

  • Moderní design
  • Kvalitní zpracování
  • Odolnost vůči povětrnostním podmínkám
  • Snímatelný potah na zip z voděodolného materiálu

Nevýhody:

  • Relativně vysoká cena
  • Nevyhovuje každému vkusu

Závěr

Pokud hledáte kvalitní zahradní židli, která vám bude dlouho sloužit a přitom se bude hodit do každého prostoru, je zahradní židle Modico od Bello Giardino tou správnou volbou. Tato moderní židle je vyrobena z odolného a kvalitního materiálu, což ji činí vhodnou jak pro malý balkon, tak pro velkou zahradu. Navíc je židle vybavena snímatelným potahem na zip z voděodolného materiálu, takže nemusíte mít strach z jeho znečištění. Pokud hledáte kvalitní zahradní nábytek, neváhejte a zvolte zahradní židli Modico od Bello Giardino. Koupit ji můžete na webu Crosta.cz.