Vysoce kvalitní a stylová kovová židle HAWAII od EXOTAN – ideální volba pro vaši zahradu!

Stylová stohovatelná venkovní kovová židle HAWAII od holandského výrobce nádherného zahradního nábytku EXOTAN. Židle je kompletně vyrobena z tenkého, ale pevného hliníku a skládá se z konstrukce, kterou tvoří tenké nohy přecházející do sedáku, na který navazují područky a opěrka. Vše ošetřeno krásnou bílou barvou.

Exotan zahradní kovová židle HAWAII bílá

Židle jsou plně stohovatelné, takže je na zimu můžete uklidit a zaberou minimum místa. Díky provedení hliníku jsou také lehké a snadno manipulovatelné.

S ČÍM SLADIT

Židle HAWAII využijete zejména na vaši terasu, zahradu nebo balkonek. Dokonalý pár a symbiózu vytvoří zejména s jednoduchým kovovým ve stejné či podobné barvě, nicméně spojit je můžete taktéž s jakýmkoliv zahradním stolkem vámi oblíbené barvy v jakémkoliv tvaru a materiálu. Krásné jak do městského bytu, tak i na venkovské sídlo a to díky svému venkovskému nádechu.

KLADY A ZÁPORY

Klady

✅ Stylový design

✅ Krásné zpracování

✅ Kvalitní materiály

✅ Odolnost

✅ Stohovatelnost

Zápory

❌ Nejsou

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál konstrukce: hliník

Barva konstrukce: bílá

Rozměry vxšxh: 85x56x53 cm

Pro více informací a možnost nákupu této krásné kovové židle HAWAII od EXOTAN navštivte tento odkaz.

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž: není potřeba, židle je z jednoho kusu

Péče: není nutná