Vonná svíčka Goose Creek Morning Mist – požitek s dohledem na 35 hodin


Vonná svíčka Goose Creek Morning Mist – požitek s dohledem na 35 hodin

Roztančený plamínek, uklidňující vůně a hřejivá atmosféra. Vychutnejte si kouzelné okamžiky, které přináší kvalitní svíčky od značky Goose Creek.

Goose Creek Morning Mist svíčka

Za touto americkou firmou stojí poctivá práce rodiny Meece z Kentucky, jejichž svíčky nesou srdečnou domácí atmosféru, která zahřeje u srdce.

Každý kus je vyroben z čistých kvalitních vosků – neobsahují tak žádné chemikálie a ani nezatěžují životní prostředí. Díky kombinaci třech bezolovnatých knotů a dvojnásobnému množství esenciálních olejů hoří čistě až po samotné dno a zároveň voní ještě dlouho poté, co plamen zhasne.

35 hodin relaxace a pohody

Vonná svíčka Goose Creek Morning Mist je kousek přírody, kterou si můžete užít v pohodlí svého domova. A nejen to, její vůně vám pomůže odpočinout si od náročného dne a uvolnit napětí.

Navíc, s dobu hoření až 35 hodin, můžete si ji užívat i na několik víkendů. Zavřete oči, nechte se unášet a nechte svíčku Goose Creek Morning Mist dělat svou práci.

Žena s vonnou svíčkou

Vyberte si svou oblíbenou vůni

Voní vám spíše svěže a ovocně nebo raději smyslně a kořeněně? Každý by měl najít svou oblíbenou vůni mezi širokým sortimentem svíček Goose Creek.

Kromě Morning Mist můžete vyzkoušet třeba Pink Champagne, Blueberry Limeade, Vanilla Bean nebo jednu z mnoha dalších. Všechny jsou stejně kvalitní a voní poctivou, uklidňující vůní.

Goose Creek shop

Zkuste to s nákupem svíček Goose Creak a udělejte si pořádnou relaxační chvíli.