Útulná atmosféra s šedým kobercem z viskózy Universal Belga Beigriss


Magicky krásné koberce od Universal teď a tady. Pokud máte v obýváku prázdné místo na podlaze, šup tam s kobercem. Kousek, který zahřeje studené nohy, ztlumí pobíhání neposedných dětí a je příjemný na dotek dodá interiéru něco nového.

Navíc jsou vlákna tohoto koberce ošetřena speciální technologií heatset. Což je tepelná úprava, která zajišťuje zbytnění vláken a jejich zvýšenou odolnost a prodlouženou životnost.

Proč zvolit koberce od Universal?

Díky jejich mimořádně širokému sortimentu můžete najít koberec na každou místnost vašeho bytu. Zpravidla jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a oplývají elegantním moderním designem. Koberce z Universal splňují náročné požadavky na kvalitu a jsou navrženy tak, aby vydržely po mnoho let.

Koberce od Universal jsou skvělou volbou do každého interiéru, díky jejich univerzálnímu designu.

Jak vytvořit útulný interiér?

K útulnému interiéru patří nejen koberce, ale i další doplňky jako polštáře, závěsy a dekorace na stěny. Zvolte tlumené barvy, které se hezky doplňují a vytvoří harmonickou atmosféru. Díky koberci z Universal si můžete být jistí, že bude perfektně zapadat do každého nábytkového uspořádání.

Kombinujte různé typy světel, aby se vám doma chtělo i na nejdelší zimu.

Útulná atmosféra s šedým kobercem z viskózy Universal Belga Beigriss

Proč zvolit šedý koberec?

Šedá barva je tichá, neutrální a klidná. Skvěle se hodí do moderních i rustikálních interiérů. Kromě toho je šedá barva velmi snadno kombinovatelná se všemi ostatními barvami. Vysoká kvalita materiálu v kombinaci s tématem Universal, zajišťuje, že váš koberec bude vypadat léta jako nový.

Velmi vkusně můžete kombinovat šedou barvu s doplňky v červené nebo zelené barvě.


Útulná atmosféra s šedým kobercem z viskózy Universal Belga Beigriss

Jaký rozměr koberce zvolit?

Velikost koberce zvolte podle velikosti pokoje. Jak velký máte pokoj, tak velký by měl být i koberec. Chybou je koupit příliš malý koberec, který bude vypadat nepatřičně.

Zkuste kombinovat koberce různých velikostí, pokud máte otevřený prostor mezi pokoji.

Útulná atmosféra s šedým kobercem z viskózy Universal Belga Beigriss

Vytvořte si doma útulnou atmosféru s krásným kobercem z viskózy Universal Belga Beigriss. Šedá barva dokonale zapadne do jakéhokoliv moderního interiéru. Navíc díky vysoké kvalitě materiálu budete moci mít koberec doma dlouho a užívat si tak jeho krásu a praktičnost.