Tmavě hnědá umělá kožešina Tiseco Home Studio Sheepskin, 60 x 90 cm – pro luxusní pocit v domácnosti

Umělá kožešina umí v interiéru divy. Stačí ji ledabyle pohodit přes židli, pohovku nebo ji umístit před postel. Tato od značky Tiseco Home Studio jde ve šlépějích posledních barevných trendů a zútulní každý kout vašeho bytu. Navíc kvůli ní netrpěl žádný chlupáč, je totiž vyrobena synteticky.

O značce:

Společnost Tiseco byla založena již v roce 1946. Vášeň pro tkaní se stala belgické rodině Degrootových osudnou. Z původní výroby kapesníků a utěrek po pár desítkách let expandovala na trh s domácím textilem a výrazně rozšířila svůj sortiment. Stále klade důraz na kvalitu, řemeslnou výrobu i inovaci. Podporuje udržitelnost životního prostředí a lidská práva, v továrnách nenajdete tedy škodlivé látky, ani nespokojené zaměstnance.

Vyberte si velikost dle svých potřeb a gusta

Kožešina je k dostání v rozměru 60 x 90 cm, což ji činí velice praktickou a univerzální. Hned na první pohled zaujme svou tmavě hnědou barvou, která dokáže skvěle doplnit každý interiér a dodat mu na exkluzivitě. Pokud se tedy rozhodnete pro tuto umělou kožešinu, bude to jistě skvělá volba pro vaše bydlení.

Jak kožešinu použít

Kožešina se nejlépe uplatní jako doplněk k interiérovým prvkům, které díky ní získají na prostorové hloubce. Můžete ji položit na koberec, postel, pohovku či křeslo a ihned si vychutnáte její luxusní pocit. Kožešina Tiseco Home Studio Sheepskin je také skvělá pro použití v dětském pokoji – díky ní mohou Vaše děti hrát na měkkém a příjemném podkladu.

Kvalitní syntetika pro Vaši spokojenost

Jednou z největších výhod kožešiny Tiseco Home Studio Sheepskin je její výroba z kvalitní syntetiky. Díky tomu si můžete být jisti tím, že vaše kožešina je hypoalergenní a využívá pouze bezpečné a neškodné materiály. A to se nejen projeví na kvalitě Vašeho prostředí, ale také na spokojenosti případných alergiků a lidí, kteří mají na syntetická vlákna citlivou pokožku.

Tmavě hnědá kožešina Tiseco Home Studio Sheepskin, 60 x 90 cm na velkynabytek.cz

Závěr

Pokud hledáte způsob, jak zútulnit váš byt a dodat mu kousek luxusu, umělá kožešina je té pravé řešení. Kožešina Tiseco Home Studio Sheepskin vás nejenom příjemně překvapí svou kvalitou a praktičností, ale také tím, že podporuje udržitelnost životního prostředí. Proto neváhejte a dejte si kousek luksu a radosti do vašeho bydlení s umělou kožešinou Tiseco Home Studio Sheepskin.