Stylová vysoká umyvadlová baterie Mexen Rumba One v grafitovém provedení

Umyvadlová baterie Mexen Rumba One

Elegantní umyvadlová baterie Mexen Rumba One je vyrobena z mosazi s grafitovou povrchovou úpravou. Skvěle doplní interiér vaší koupelny, přičemž zachová dokonalý vzhled a estetiku celé místnosti. Součástí baterie je perlátor. Pokud hledáte koupelnový doplněk, který zaujme svým designem i funkčností, Mexen Rumba One v grafitovém provedení je nezbytností.

Vysoce kvalitní materiál pro dlouhodobou funkčnost

Umyvadlo

Mosaz, ze které je baterie vyrobena, vám zaručí dlouhodobou funkčnost. Otevírat a zavírat proud vody budete keramickou kartuší, stavěnou až na 500 000 cyklů. Díky stavbě je baterie odolná vůči opotřebení a vlivům prostředí. Voda tak bude proudit dokonale a bez zbytečného plýtvání.

Maximální odolnost a estetický vzhled

Koupelna

Maximální odolnost zajistí povrchová úprava, která chrání tělo baterie před korozí a znečištěním. Rumba One v grafitovém provedení tak bude vypadat jako nová po mnoho let. Vybíráte-li koupelnové doplňky, je důležité, aby byly odolné a esteticky přitažlivé. Mexen Rumba One v grafitovém provedení je výjimečná volba, která vám poskytne obojí.

Závěr

Pokud hledáte moderní a funkční baterii do koupelny, Mexen Rumba One v grafitovém provedení je koupí, kterou nebudete litovat. Navštivte www.crosta.cz a objednejte si tento kvalitní a stylový kousek.