Stylová stříbrná miska pro ovoce vylepší váš interiér díky Time for home

Tato kreativní mísa Ritta od značky Time for home je skvělým doplňkem do vašeho klasického nebo moderního domova. Díky široce otevřenému a vzdušnému kovovému provedení, umožňuje ideální zrání ovoce, které udržuje čerstvé.

Vytvořte jedinečný středobod ve vaší místnosti, ať už se bude vyjímat na jídelním nebo konferenčním stole, či polici! Kromě praktického využití pro ovoce může miska sloužit i jako dekorativní prvek a dodat vašemu interiéru jemný a moderní nádech.

Vlastnosti

Tato stříbrná miska pro ovoce má následující vlastnosti:

  • Design: moderní a jednoduchý design s vysokou funkcionalitou
  • Použití: ideální pro skladování ovoce nebo jako dekorativní prvek
  • Barva: stříbrná
  • Velikost: průměr 28 cm
  • Materiál: kov

Tato miska na ovoce je k dostání na Codina.cz.

Stylová stříbrná miska pro ovoce

Zdroj obrázku: Codina.cz

Už vás zaujala? Objednejte si ji dnes a zkuste ji umístit na různá místa v místnosti, abyste vybrali to nejlepší umístění pro vaši novou misku na ovoce.