Sada 3 košíků pro úklid od HSM Collection Raffia Natural Gris

Praktické úložné košíky se v interiéru neztratí. Kromě své funkce umí interiéru dodat i na kráse. Taková je i tato sada značky HSM Collection, která se nese v duchu inspirovaném přírodou a lehce bohémským stylem. Pokud hledáte dekorativní doplněk do svého domova, může tato sada být tím správným řešením pro vás.

O značce:

HSM Collection je holandská značka oslavující vůně exotických dálek. Vyrábí bytelný nábytek ze dřev jako jsou mangové, teakové či akáciové. Právě díky těmto materiálům si doma navodíte správnou atmosféru, ve které se bude relaxovat jedna radost.

Rozměry košíků:

1) ø 38 cm, výška 28 cm,

Sada 3 úložných košíků HSM Collection Raffia Natural Gris

2) ø 36 cm, výška 26 cm,

Sada 3 úložných košíků HSM Collection Raffia Natural Gris

3) ø 34 cm, výška 24 cm.

Sada 3 úložných košíků HSM Collection Raffia Natural Gris

Pokud chcete mít košíky, které se budou hodit navíc i k ostatnímu nádobí, zvolte variantu sedačkové barvy. Tato sada košíků je ideální pro uložení drobného nádobí v kuchyni, kosmetických potřeb v koupelně nebo nejrůznějších věcí v obývacím pokoji či ložnici.

Sada 3 košíků HSM Collection Raffia Natural Gris je praktická volba pro ty, kteří hledají funkční, ale zároveň stylový doplněk do svého domova. Díky ní nejen získáte mnoho úložného prostoru, ale také krásný dekorativní prvek, který dokáže interiér oživit.