Revoluční a stylové – ModernClock 3D nalepovací hodiny se motivem motýlů v šedé barvě


Revoluční a stylové – ModernClock 3D nalepovací hodiny

Lehkost a svěžest motýli hodin

Hledáte něco nevšedního a originálního pro váš domov? Co takhle ModernClock 3D nalepovací hodiny se motivem motýlů v šedé barvě? Tyto hodiny Vám přinesou nejen lehkost a svěžest, ale také stylový prvek do vašeho interiéru.

Pro dokonalý interiér

Jedná se o velmi neobvyklé a originální hodiny, které se hodí do každého pokoje. Černo-zlaté provedení spolu dokonale ladí a hodí se do každého interiéru. Jestliže hledáte něco, co osvěží váš pokoj a zároveň bude praktické, pak ModernClock 3D hodiny jsou pro vás tou správnou volbou.

Jednoduchá montáž

Sestavení hodin je velmi snadné a rychlé – práce Vám zabere asi 10 minut. Stačí pouze vybrat si místo, kde hodiny umístíte, a nainstalovat je podle přiloženého návodu. Během chvíle budete mít dokonalý prvek v podobě motýlích hodin ve svém pokoji či obývacím pokoji.

Technické parametry

  • Rozměry: 45 x 60 cm
  • Rozměry ciferníku: 28 cm

Chcete si tyto krásné a stylové ModernClock 3D nalepovací hodiny se motivem motýlů v šedé barvě zakoupit? Tak neváhejte a objednejte si je ihned na stránce VelkýNábytek.cz! Budou to nejen krásné hodiny, ale také úžasný prvek pro váš domov.

ModernClock 3D hodiny