Recenze: Toaletní stolek Vasagle Inna v hnědé barvě – dokonalý úložný prostor pro váš make-up a kosmetiku


Získáte úhledný povrch

Toaletní stolek Vasagle Inna je skvělým řešením pro všechny, kteří hledají dokonalý úložný prostor pro své kosmetické vybavení. Zásuvky – a to hned tři na počet – vám pomohou získat úhledný povrch, protože ukryjí všechny vaše poklady. Budete mít tak dokonalý přehled o své kosmetice a make-upu.

Více než jen stolek

Toaletní stolek je vybaven čtyřmi policemi pod zrcadlem, kde si můžete uložit své oblíbené kosmetické přípravky či vůně. Můžete tak vše mít na dosah ruky. Dále se zde nachází úložný box a držák na fén na boční straně. Jedná se tak o multifunkční prostor, kde všechno má své pevné místo.

Zrcadlo s funkcí

Dvě strany tohoto zrcadla lze otevřít, takže můžete obdivovat svůj make-up z různých úhlů a snadno si vytvořit svůj účes. Praktické řešení, které ocení především ženy, které dbají na svůj vzhled a potřebují dokonalý zrakový vjem.

Vysoká stabilita i elegantní design

Kombinace pevného ocelového rámu a vysoce kvalitní dřevotřískové desky poskytuje vysokou úroveň stability. Součástí je i polstrovaná stolička pro extra pohodlí. Při výrobě tohoto toaletního stolku byl kladen důraz na kvalitní materiály, elegantní design a snadnou údržbu.

Specifikace:

  • Materiál: Umělá kůže, dřevo, sklo, ocel
  • Rozměry: 90 x 40 x 141 cm

Podívejte se i na ostatní produkty ze série Vasagle.

Toaletní stolek Vasagle Inna

Vaše kosmetické vybavení si zaslouží ty nejlepší podmínky. S toaletním stolem Vasagle Inna v hnědé barvě máte zajištěno eleganční a praktické řešení pro každodenní kosmetické rituály. Díky perfektním úložným prostorem nebudete mít chaos na stole, ale vše krásně upravené a přehledné.

Toaletní stolek Vasagle Inna

Jeho výhodou je i různá úložná místa, například na laky na nehty, které lze pohodlně uschovat v zásuvkách. Všechno budete mít na dosah a po ruce. Nezapomeňte ušetřit svůj čas díky rychlému a snadnému vyhledávání vašeho oblíbeného kosmetického přípravku. S tímto stolem se stanete nejen dámou, ale i profesionální vizážistkou v jedné osobě.

Toaletní stolek Vasagle Inna

Přemýšlíte nad nákupem toaletního stolku, ale stále váháte? Toaletní stolek Vasagle Inna v hnědé barvě je volbou pro ty, kteří si váží praktičnosti a designu. Hledáte-li to nejlepší řešení pro své kosmetické vybavení, je toaletní stolek Vasagle Inna tou pravou volbou.