Psací stůl GROSSO v dřevěné dekoraci dubu Votan a antracitu


Designový kus nábytku vhodný do dětského pokoje nebo pracovny pro mládež.

Psací stůl GROSSO kombinuje praktickost kancelářského stolu s výhodou otevřené knihovny. Vzhledem k jeho rozměrům se hodí do menších místností, přičemž nabízí dostatek prostoru pro práci s počítačem, psaní a ukládání školních a kancelářských potřeb.

Odkaz na tento designový kus nábytku naleznete zde: Psací stůl GROSSO dub Votan antracit

Vyrobena z laminované nábytkové desky odporné proti poškození

Psací stůl GROSSO je vyroben ze speciální laminované nábytkové desky, která je známá svou vynikající odolností proti vodě, poškrábání a dalším nepříznivým vlivům, jako je například vlhkost. To znamená, že se při běžném používání nepohne ani vlákno a udrží svůj vzhled po mnoho let.

Teplý odstín dubu Votan s přírodní kresbou dřeva s antracitovými vložkami

Psací stůl GROSSO je vyzdoben teplým odstínem dřeva, který si každý zákazník může vybrat z oficiální nabídky. Hlavní dekorací tohoto designového kusu nábytku je dub Votan s přírodní kresbou dřeva a moderním doplněním antracitových vložek.

Skandinávský design nabízí nejen prostornou pracovní plochu, ale také místo pro knihy a dekorace

Psací stůl GROSSO nabízí nejen prostornou pracovní plochu, ale také místo pro knihy a dekorace v otevřené knihovně. Tento kus nábytku v minimalistickém skandinávském stylu je dobře vyvážený a funkční. Je vhodný pro každého, kdo chce mít dostatek prostoru pro práci, ale zároveň nechce uškodit kráse svého interiéru.

Rozměry:
– šířka 149 cm
– hloubka 50 cm
– výška 105 cm

Materiál:
– laminovaná nábytková deska

Dodatečné informace:
– zásuvka na kuličkových ložiskách s plným výsuvem

Vestavěná a plně vysouvací zásuvka na kuličkových ložiskách může být vynikajícím řešením pro ty, kteří potřebují mít kancelářské potřeby stále na dosah ruky. Psací stůl GROSSO Vám nabízí dostatek prostoru pro ukládání dokumentů, sešitů, knih a dalších důležitých materiálů.

Pokud hledáte moderní a vkusný psací stůl pro Vaši pracovnu nebo dětský pokoj, pak si určitě prohlédněte nabídku na našem e-shopu!