Přehozy do ložnice: Osobitá atmosféra na jednolůžkové posteli!


Výběr správného přehozu

Jak vybrat ten správný přehoz? To je otázka, kterou si klade mnoho lidí. Vybírejte především podle materiálu. Pokud máte rádi teplejší textilie, vsaďte na fleece nebo flanel. Pro letní měsíce je ideální bavlna nebo satén. Barvu vybírejte podle toho, jakou atmosféru chcete v ložnici vytvořit. Tmavší barvy vytváří intimnější atmosféru, světlejší naopak působí vzdušněji.

Tip na originální design

Chcete, aby vaše ložnice byla originální a osobitá? Vyzkoušejte zkusit kombinovat barevné přehozy s různými potisky. Například bílé puntíky na modrém pozadí nebo květinový potisk na růžovém podkladě. Nebo zkuste jednobarevný přehoz doplnit dekorativními polštáři s potisky v podobných barvách.

Údržba přehozů

Je důležité dbát na správnou údržbu přehozů. Před prvním použitím vždy přečtěte etiketu s návodem na praní a postupujte podle ní. Většina přehozů se dá prát v pračce na nízkých teplotách, avšak některé potřebují speciální péči. Pokud máte přehoz s ozdobnými výšivkami nebo flitry, vyhněte se praní v pračce a raději jej nechte vyčistit v čistírně.

Vyvětrání přehozů

Abyste předešli zápachu a znehodnocení přehozů, pravidelně je vyvětrejte na čerstvém vzduchu. Vyndejte je z postele a pověste na šňůru nebo stojan. Pokud máte možnost, dejte je na slunce, které dezinfikuje a zároveň osvěží textil.

A pokud hledáte kvalitní a originální přehozy do ložnice, navštivte esrom.cz!