Oživte jídelnu s Casarredo židlí NOPI velvet v žluté, černé nebo zlaté barvě


Oživte jídelnu s Casarredo židlí NOPI velvet

Je třeba přiznat, že interiérový design je tím, co determinuje vzhled a atmosféru každého místnosti. A to nejen toho bytu, ale také kanceláře, čekárny či recepce. Je tedy klíčové dbát na výběr vhodného nábytku, který bude dokonale zapadat do daného interiéru a bude tak podporovat atmosféru a estetiku. A právě proto si dnes představíme židli NOPI velvet od Casarredo.

Casarredo židle NOPI velvet jsou calouněné jídelní židle. A jsou nejen velmi pohodlné, ale také velmi elegantní. Jsou velmi vhodné do každého interiéru. Můžete je totiž využívat nejen v jídelně či kuchyni, ale také kdekoliv jinde. Protože skutečně dodají každému prostoru trochu oné elegance, na které nejlépe doplňovat s ostatními kousky nábytku.

Potahová látka a kovové nohy

Nohy jsou z kovu v černé a zlaté barvě, čalounění sedáku je z potahové látky aksamit Bluvel 68 ve žluté curry barvě.

Tady je tedy zmíněno, z jakých materiálů je židle NOPI velvet vyráběna. Kovové nohy židle jsou v černé či zlaté barvě. V kombinaci s čalouněním sedáku, jež je z potahové látky aksamit Bluvel 68 a je v žluté curry barvě, vytvářejí tuto velmi moderní, elegantní a zároveň pohodlnou jídelní židli.

Pohodlí a elegance pro každý interiér

Ještě jednou bychom rádi zdůraznili, že tuto židli naleznete v naší nabídce v mnoha barevných provedeních – můžete vybírat z černé, zlaté či žluté barvy. Ať už si tedy budete chtít pořídit jakoukoli z variant této židle, vždy získáte kousek nábytku, který Vám poskytne pohodlí a eleganci v jednom.

Dodávané v demontu.

Nezapomeňte, že tuto židli Vám dodáme rozebranou. To znamená, že ji bude třeba sestavit. Pokud si tedy nejste jistí, zda sestavení židle zvládnete, neváhejte nás kontaktovat. Naši pracovníci Vám rádi pomohou. Stejně tak, pokud budete chtít mít jistotu, že tuto židli opravdu oceníte, dejte si přece jen nějakou tu práci a s nasazením ji sestavte.

Nejen jídelní židle, ale také stůl jsou základem pro vybavení každé domácnosti.

Neméně důležitým prvkem každé jídelny je samozřejmě jídelní stůl. Jde o nábytek, který se používá nejen při jídle, ale také při různých společenských událostech. Proto není divu, že i stůl musíme pečlivě vybírat, dle potřeb a vkusu. Proto Vám nabízíme širokou nabídku jídelních stolů, ze kterých si jistě vyberete ten správný, dle svých představ. Můžete vybírat z velké škály stylů a požadavků, ať už se jedná o grilování nebo o party s přáteli. Naše jídelní stoly jsou navrženy v zájmu Vašeho komfortu a užitku, aby Vám dlouho sloužily a dokonalé naplnily Vaše představy o kvalitním nábytku.

Závěrem

Vyberte si tedy z naší nabídky židli NOPI velvet ve žluté, černé nebo zlaté barvě. A nezapomeňte, že pokud budete mít jakékoli další otázky, nebo pokud se rozhodnete nějaký z našich produktů pořídit, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás vždy, kdykoliv to budete potřebovat.

Buďte jedineční a určitě nezapomeňte, jak důležité jsou vhodně zvolené prvky interiéru, které vytváří útulnost a skutečnost, že se budete po pohodlně cítit v těchto prostorech.

Odkaz na židli NOPI velvet Casarredo zde.