Nový bílý květinový truhlík Prosperplast FURUSE W ve velikosti 39,5 cm


Nový bílý květinový truhlík FURUSE W od Prosperplast

Moderní truhlík FURUSE W od Prosperplastu je nejen krásný, ale také vyrobený z ekologického plastu šetrného k životnímu prostředí. Jeho bílá barva dává prostoru moderní a elegantní vzhled, který můžete snadno kombinovat s ostatními interiérovými prvky. Navíc má tento truhlík praktický mechanismus na zavěšení a je vhodný pro přímé zasazení rostlin na balkonech, terasách nebo na jakémkoli jiném místě ve vašem domě.

Nový design pro váš interiér

Tento moderní bílý truhlík přinese do vašeho interiéru nebo exteriéru nejen krásný vzhled, ale také praktičnost. Je velmi odolný vůči nízkým i vysokým teplotám a zároveň je UV stabilní, takže si můžete být jisti, že barva vydrží i po dlouhých letech vystavení slunečnímu záření. Díky vysoké odolnosti proti mechanickému poškození budete mít jistotu, že truhlík vydrží mnoho sezón a zůstane v perfektním stavu.

Tento truhlík bude moderní a stylovou součástí vašeho domova.

Háčky na zábradlí

Truhlík FURUSE W má variabilní háčky, takže se snadno přizpůsobí na zábradlí. To znamená, že budete mít jistotu, že váš truhlík bude stabilně zavěšen a rostliny nebudou nikdy ohroženy spadnutím.

Rozměry a specifikace produktu

Truhlík FURUSE W je k dispozici v několika velikostech, mezi nimiž jsou nejoblíbenější varianty 39,5 cm a 58 cm. Vložka do květináče má dírky, což je důležité pro správnou drenáž půdy, samotný obal však dírky nemá. Truhlík je velmi snadno udržovatelný a můžete se těšit na jeho originální designový vzhled.

Technické specifikace

 • Jednoduchá údržba
 • Odolnost vůči nízkým i vysokým teplotám
 • Vysoká odolnost proti mechanickému poškození
 • UV stabilní barva
 • Originální vzhled
 • Vložka do květináče má dírky, samotný obal ne
 • Háčky jsou variabilní a lze je přizpůsobit na zábradlí

Rozměry bílého květinového truhlíku FURUSE W

Velikost 39,5 cm

 • Délka: 39,5 cm
 • Šířka: 18,5 cm
 • Výška: 19,5 cm

Velikost 58 cm

 • Délka: 58 cm
 • Šířka: 18 cm
 • Výška: 19,5 cm

Pokud hledáte moderní bílý truhlík pro zahradu nebo interiér, určitě zvažte Prosperplast FURUSE W. Ušetříte čas i peníze, protože nemusíte kupovat nové květinové truhlíky každý rok.

Pro více informací o produktu, navštivte https://www.skvelynabytek.cz/produkt/prosperplast-truhlik-furuse-w-bily-varianta-39-5-cm