Novinka: Bílá dubová komoda TEMAHOME Nina 100 x 42 cm

Stylovou komodu Nina od značky TEMAHOME navrhl designér Olivier Toulouse. Komoda nabízí praktický úložný prostor v podobě čtyř otevřených a čtyř zavřených polic.

Díky půvabnému kontrastu dubové dýhy a bílého MDF materiálu se komoda stává snadno kombinovatelným kusem nábytku.

Dynamický design ozdobí každý moderní obývací prostor, jídelnu či ložnici.

Popis produktu

Komoda TEMAHOME Nina je vyrobena z masivního dubového dřeva a bílého MDF materiálu. Její rozměry činí 100 x 42 cm (výška x hloubka). Komoda se skládá z čtyř otevřených polic a čtyř zavřených polic s dveřmi. Dvojice polic zavřených dveřmi je osazena systémem push-to-open, čímž se dosahuje perfektního minimalistického vzhledu.

Je však komoda Nina jen krásná fasáda bez funkční hodnoty? Určitě ne! Vnitřní prostory připravené pro úložbu jsou při správném využití naprosto dostačující. Otevřené police poslouží pro vystavení dekorací, knih nebo časopisů. Zavřené police pak uschovají různé drobnosti, které by se jinak válily na stole nebo na zemi.

Zkrátka jde o funkční a stylový kus nábytku, který je snadno kombinovatelný s ostatními prvky interiéru. Pokud se tedy chystáte na úpravu interiéru nebo hledáte vhodnou komodu do vašeho obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice, není Nad čím váhat.

O designerovi

Olivier Toulouse, narozen v roce 1973, je francouzský designér nábytku. Studoval architekturu a dekoraci na École d’Architecture de Toulouse a poté se specializoval na design interiéru. V TEMAHOME pracuje již řadu let a je autorem nejen komody Nina, ale například i řady Dalton. Jeho práce ocení všichni, kteří upřednostňují stylový a funkční nábytek.

Tak neváhejte a pořiďte si novou bílou dubovou komodu TEMAHOME Nina 100 x 42 cm na našem e-shopu www.isolund.cz.

Komoda TEMAHOME Nina