Nová závěsná vitrína KEAGEN s plnými dvířky a bílým leskem v délce 180 cm


Závěsná vitrína s moderním designem

Je tady nová závěsná vitrína KEAGEN s plnými dvířky a bílým leskem v délce 180 cm! Tato skvělá vitrína nabízí moderní design a má bílé lesklé dvířka, která ji dávají luxusní vzhled. Korpus vitríny je bílý a tvořen LTD materiálem, který je velmi kvalitní a odolný.

Rozměry a materiál

Rozměry této závěsné vitríny jsou 180x40x30 cm, takže se hodí do mnoha prostor a nabízí spoustu úložného prostoru. Korpus je tvořen LTD materiálem, který je velmi kvalitní a odolný a je bílý, což dává vitríně čistý vzhled. Dvířka jsou vyrobená z MDF, což je opět velmi kvalitní materiál, který zajistí dlouhou životnost vitríny.

Funkce

Dvířka této vitríny jsou speciálně navržená tak, aby se otevírala systémem „PUSH-CLICK“, což umožňuje snadné ovládání a praktičnost. Vitrína má čtyři police, které mohou být snadno upraveny podle vašich potřeb a přání. Vitřína se dodává v demontovaném stavu, ale není třeba se obávat, komponenty jsou jednoduše a rychle smontovatelné přesně podle návodu k použití.

Závěr

Tato úžasná závěsná vitrína nabízí spoustu skvělých funkcí a má moderní design. Je ideální pro ty, kteří vyhledávají luxus a kvalitu za rozumnou cenu. Můžete si ji zakoupit zde: https://www.skvelynabytek.cz/produkt/zavesna-vitrina-keagen-180-cm-plna-dvirka-bila-bily-lesk. Vitřína je dodávána s 24-měsíční zárukou, takže si můžete být jisti, že budete mít svoji vitrínu dlouho a bez problémů.