Nová sada konferenčních stolků ASIR SKYE v černém provedení


Sada 3 praktických konferenčních stolků SKYE má mnohostranné využití. Lze využít jako konferenční stolky samostatně stojící ve Vašem obývacím pokoji nebo jako dekorativní prvek v předsíni nebo kanceláři.

Díky možnosti složení do sebe nebudou v případě potřeby zabírat místo.

Specifikace stolků ASIR SKYE

  • Brava: černá
  • Materiál: melaminem potažená dřevotříska, tloušťka 18 mm, kovový rám
  • Rozměry:

    • Šířka: 44 cm, Výška: 55 cm, Hloubka: 40 cm (1 kus)
    • Šířka: 42 cm, Výška: 52 cm, Hloubka: 35 cm (1 kus)
    • Šířka: 40 cm, Výška: 49 cm, Hloubka: 29,5 cm (1 kus)

Pokud hledáte praktický a zároveň stylový doplněk do svého bytu nebo kanceláře, sada konferenčních stolků ASIR SKYE je tím pravým řešením. Tyto stolky nejenže skvěle vypadají, ale jsou také velmi funkční. Tři různé velikosti stolků v jedné sadě umožňují flexibilní využití v různých prostředích.

Melaminem potažená dřevotříska je odolná proti poškození a snadno se čistí. Díky kovovému rámu jsou stolky pevné a stabilní. Černé provedení dodává celé sadě sofistikovaný a moderní vzhled, který bude ladit s jakýmkoliv interiérem.

Zajímají Vás tyto praktické a stylové stolky? Navštivte náš e-shop a objednejte si je ještě dnes!

Obrázek stolků ASIR SKYE

Sada konferenčních stolků ASIR SKYE je ideální volba pro každého, kdo hledá praktický a zároveň stylový doplněk do svého interiéru. Tuto sadu lze využít jako konferenční stolky, ale také jako dekorativní prvek v předsíni nebo kanceláři.

Díky možnosti složení do sebe nezaberou stolky příliš místa a lze je uložit do rohu místnosti nebo do šatny. Melaminem potažená dřevotříska a kovový rám zajišťují pevnost a stálost stolků.

Pokud hledáte praktický a zároveň stylový doplněk do svého bytu nebo kanceláře, sada konferenčních stolků ASIR SKYE je tím pravým řešením. Tyto stolky nejenže skvěle vypadají, ale jsou také velmi funkční. Tři různé velikosti stolků v jedné sadě umožňují flexibilní využití v různých prostředích.

Obrázek stolků ASIR SKYE

Máte-li zájem o tuto sadu konferenčních stolků v černém provedení, navštivte náš e-shop a objednejte si je nyní.