Nová koupelnová skříňka od SONGMICS – LEANNE v bílém provedení

Rustikální koupelnová skříňka LEANNERustikální koupelnová skříňka LEANNE LHC40W je vyrobená z MDF desky, která je opatřena lakovým nátěrem. Nátěr v bílé barvě působí velice vkusně a zároveň chrání skříňku před vlhkostí a plísní.

Čtyři prostorné šuplíky nabízejí dostatek úložného prostoru pro všechny vaše koupelnové potřeby. Skříňka je navíc lehce přenosná a můžete ji snadno přesouvat podle vašich potřeb.

Specifikace produktu:

je skvělým doplňkem do jakékoliv koupelny! Pokud hledáte funkční a vkusný úložný prostor pro vaše koupelnové potřeby, LEANNE vás zcela jistě nezklame.

Koupelna s koupelnovou skříňkou LEANNEPokud chcete vylepšit vaši koupelnu a přidat do ní něco nového a praktického, LEANNE je pro vás tou pravou volbou. Díky svému skladnému provedení se vejde i do menších koupelen a nabízí dostatek úložného prostoru pro všechny vaše potřeby.

LEANNE je navíc velmi elegantní a vkusně vypadá v každé koupelně. Bílá barva dodává celému interiéru svěžest a promění vaši koupelnu v místo, kde se budete cítit příjemně a útulně.