Nádherná, elegantní a praktická ASIR Komoda MILAN 160 v ořechovém odstínu s antracitovým dotykem

Prostorná komoda MILAN nabízí velké množství úložného prostoru pro vaše oblečení, knihy, prádla a jiných drobností.

Komoda MILAN je velmi praktická, vhodná do jakékoliv místnosti, má dvě uzavíratelné skříňky a dvě poličky na vystavení menších dekorací.

Barva: ořech, antracit

Materiál: melaminem potažená dřevotříska, tloušťka 18 mm

Rozměry: Šířka: 160 cm Výška: 78 cm Hloubka: 35 cm Plastové nohy: 17 cm

Komoda Milan 160 – ořechové dřevo s antracitovým dotykem

Tato nádherná komoda Milan 160 v ořechovém odstínu je vynikajícím řešením pro každou moderní domácnost. Vyniká nejen svým velmi elegantním designem, ale i velkým množstvím úložného prostoru.

Komoda Milan 160

Velkou výhodou této komody je, že nabízí 2 uzavíratelné skříňky a 2 poličky pro menší dekorační předměty. Díky tomu jsou Vaše věci v bezpečí a uklizené. Samozřejmostí tohoto modelu jsou i moderní plastové nohy, díky kterým je komoda Milan 160 stabilní a pevná.

Již není třeba trávit několik hodin při neustálém hledání vhodné úložné prostoru pro Vaše oblečení, prádlo, knihy a další věci. Komoda Milan 160 toto vše umožní a navíc dokonale zapadne do každé moderne zařízené místnosti. Skříňka je navíc potažená melaminem, což zajišťuje dlouhou životnost a snadnou údržbu.

Pokud hledáte praktický nábytek s elegantním designem, určitě si zamilujete komodu Milan 160. A navíc ji můžete koupit přímo na našem webu na adrese https://www.sidonia.cz/produkt/asir-komoda-milan-160-orech-antracit.