Moderní stropní svítidlo TooLight Plafon 33 cm APP756-1C v bílé barvě


Kulatý 18W přisazený LED panel vyrobený z práškově lakovaného hliníku

TooLight Plafon 33 cm APP756-1C je moderní stropní svítidlo, které vám poskytne dostatečné množství světla v libovolné místnosti. Obvládají to díky kulatému 18W přisazenému LED panelu vyrobenému z práškově lakovaného hliníku. Tento materiál je nejen elegantní, ale také vysoce kvalitní a vydrží mnoho let.

Tenký rám pro elegantní vzhled

Tenký rám poskytuje elegantní vzhled, který se bude hodit do každé místnosti. Bez ohledu na styl vaší domácnosti, tento produkt se hodí téměř ke všemu. Navíc jeho kulatý tvar přináší do místnosti přirozenou a přátelskou atmosféru, díky které se budete vždy cítit dobře.

Pro domácnosti, obchody a kanceláře

TooLight Plafon 33 cm APP756-1C je vysoce univerzální a hodí se pro mnoho různých míst. Pokud hledáte elegantní designové řešení pro svou domácnost, toto stropní svítidlo je dovolením, ​​na které jste čekali. Je užitečné i pro komerční účely, jako jsou například obchody, restaurace nebo kanceláře.

Montážní konzoly a napájecí zdroj jsou součástí

Sada obsahuje montážní konzoly a napájecí zdroj pro snadnou instalaci svítidla. Nákup TooLight Plafon 33 cm APP756-1C je velmi jednoduchý, ať už nakupujete online nebo na místě. Produkt má rozměry 33×33 cm, takže se hodí do většiny místností.

Závěr

Moderní svítidla jsou základem každého interiéru. S TooLight Plafon 33 cm APP756-1C máte jedinečnou příležitost zlepšit svou domácnost nebo podnikání. Bez ohledu na to, zda si jej umístíte v obývacím pokoji, kanceláři, ložnici nebo jiné místnosti, toto svítidlo zajistí nejen dostatek světla, ale také vytvoří příjemnou atmosféru. Vyzkoušejte ho a uvidíte, jak kvalitní je to produkt, který vám nabízíme. Pokud máte zájem o produkt, navštivte nás na adrese https://www.codina.cz/produkt/toolight-stropni-svitidlo-plafon-33-cm-app756-1c-bile, kde si ho můžete zakoupit.