Moderní postel KITONGO s roštem v rozměru 160×200 cm v dubu Granson/grafit


Nová moderní postel KITONGO s roštem v rozměru 160×200 cm v dubu Granson/grafit

Kategorie: Nábytek

Cena: 6 690,00 Kč

Vyjádření názoru o posteli KITONGO

je nový výrobek od portálu Maliboo.cz. Tento produkt se vyznačuje jednoduchým designem a umožňuje vám snadno si jej přizpůsobit k vašemu stylu a vkusu. Rozměry postele jsou 170 x 220 x 100 cm a ložná plocha je 160 x 200 cm, což je dostatečná velikost pro většinu spáče. Postel je vyrobena z kvalitního materiálu lamino a MDF, což zajišťuje dlouhou životnost a odolnost.

Barva a design

Barva: dub granson/grafit

KITONGO postel je k dispozici v elegantní barvě dub granson/grafit, která propůjčuje vaší ložnici moderní a sofistikovanou atmosféru. Tento design postele je inspirován moderními trendy, což z něj činí stylový doplněk pro každou ložnici.

Funkčnost a úložný prostor

V ceně postele je kovový rošt a úložný prostor. Matrace není v ceně (je potřeba dokoupit). Díky úložnému prostoru pod postelí můžete snadno uskladnit vaše osobní věci a ušetřit tak volný prostor v ložnici. Postel je navíc vybavena kovovým roštem, který zajišťuje optimální podporu a pohodlí pro vaše tělo při spaní.

LED osvětlení

LED osvětlení je možné dokoupit (není v ceně). Tento doplněk je praktický a snadno upevnitelný. Pomocí osvětlení můžete vytvořit příjemnou a intimní atmosféru v ložnici.

Demontáž a záruka

Postel KITONGO je dodávána v demontu, což znamená snadné sestavení a ušetření peněz na dopravě. Zároveň však nabízí větší možnost přizpůsobení interiéru vašim potřebám a přání. Postel je dodávána s 24měsíční zárukou, což zajišťuje vaše spokojenost s výrobkem.

Pokud hledáte novou moderní postel, která se snadno přizpůsobí vašemu stylu a vkusu, postel KITONGO s roštem v rozměru 160×200 cm v dubu Granson/grafit je skvělou volbou pro vás. Navštivte portál Maliboo.cz a nakupujte kvalitní nábytek za výhodné ceny!

Navštivte stránku postele KITONGO na Maliboo.cz