Koupelna bez kompromisů s asymetrickým sprchovým koutem Polysan Easy EL2715

Koupelna je pro mnoho z nás místem relaxace a odpočinku, ale zároveň i funkčním prostředím, kde se denně udržujeme v čistotě. Proto je důležité, aby byla koupelna co nejefektivněji využita a vybavena kvalitními a praktickými prvky. Jedním z klíčových prvků každé koupelny je sprchový kout, který je ideálním řešením pro všechny, kteří nemají potřebu nebo chuť koupat se ve vaně. Pokud hledáte sprchový kout bez kompromisů a s moderním designem, určitě by vás mohl zaujmout asymetrický sprchový kout Polysan Easy EL2715.

Kvalitní materiály a moderní vzhled

Sprchový kout Polysan Easy EL2715 je vyroben z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a snadnou údržbu. Barva profilů je lesklý chrom, což vytváří moderní a elegantní dojem. Výplň koutu je z čirého skla, což zase dodává lehkost a prosvětlení koupelnového prostoru. Díky povrchové úpravě ANTIDROP, dochází k vyhlazení porézního povrchu skla a snadnější a efektivnější jeho čištění.

Praktické řešení s posuvným systémem otevírání

Asymetrický sprchový kout Polysan Easy EL2715 nabízí praktické a pohodlné řešení pro každého uživatele. Díky posuvnému systému otevírání se dveře sprchového koutu nenahromadí na jednom místě a tím šetří prostor v koupelně. Kout je vhodný pro levou i pravou orientaci.

Pokud hledáte kvalitní a moderní řešení pro svou koupelnu bez kompromisů, může být asymetrický sprchový kout Polysan Easy EL2715 tou správnou volbou. Pokud vás produkt zaujal, můžete si ho koupit na stránkách www.nabytekted.cz.

asymetrický sprchový kout

Foto: Asymetrický sprchový kout Polysan Easy EL2715