Koberec Dokka od AmeliaHome – šedý kousek luxusu do vašeho interiéru (velikost 50×80)

Hledáte dekorativní koberec do vašeho domova, který bude jak praktický, tak i elegantní? Pak je pro vás koberec Dokka od značky AmeliaHome tím pravým řešením. Tento koberec kombinuje elegantní šedou barvu s nepravidelným tvarem, který do vaší místnosti přinese kousek luxusu a originality.

Specifikace produktu:

  • Barva: šedá
  • Materiál: 100% polyester
  • Tvar: nepravidelný
  • Značka: AmeliaHome
  • Velikost: 50 x 80 cm
  • Výška vlasu: 6 cm
  • Druh koberce: ovčí kůže

Koberec Dokka je kvalitní výrobek od renomované značky AmeliaHome. Díky nepravidelnému tvaru a šedé barvě lze koberec snadno zkombinovat s různými interiéry. Materiál, ze kterého je koberec vyroben, je 100% polyester, což zajišťuje jeho odolnost a snadnou údržbu.

Koupit koberec Dokka můžete na této stránce: https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/ameliahome-koberec-dokka-sedy-velikost-s50m80

Koberec Dokka je snadno udržovatelný. Pokud potřebujete koberec vyčistit, tak ho stačí vyprat při maximální teplotě 30 stupňů Celsia bez použití bělidla. Koberec není vhodný k žehlení ani sušení v bubnové sušičce. Pro zachování jeho kvality a vzhledu dodržujte uvedené pokyny k péči.

Koberec Dokka je nejen praktický, ale také krásný kousek, který zútulní váš interiér. Spodní část koberce je vyrobena ze semiše, což zajišťuje jeho příjemnou měkkost a hezký vzhled. Pokud tedy hledáte elegantní, kvalitní a snadno udržovatelný koberec do vašeho bytu, neměli byste váhat a pořídit si tento klenot od AmeliaHome už dnes.

koberec Dokka od AmeliaHome

Obrázek zobrazuje luxusní koberec Dokka od značky AmeliaHome, který skvěle zapadne do jakéhokoliv moderního interiéru.