Klasická umyvadlová baterie RAV SLEZÁK Morava s clic-clacem a retro vzhledem!


Popis produktu

Umyvadlová baterie RAV SLEZÁK Morava s clic-clacem je kohoutková stojánková baterie v provedení stará mosaz, která se hodí kromě klasických koupelen i do těch moderních s prvky retro stylu. Kromě svého neotřelého designu nabízí také optimální funkčnost a snadnou údržbu.

Vlastnosti produktu

  • Připojení flexi hadiček G 1/2″
  • Clic-clac ventil pro jednoduché ovládání odtoku vody z umyvadla
  • Provedení v retro stylu v barvě staré mosaz
  • Kohoutková stojánková baterie

Výhody produktu

  • Optimální funkčnost
  • Snadná údržba
  • Designově neotřelý vzhled
  • Vhodná pro klasické i moderní koupelny s prvky retro stylu

Proč si vybrat umyvadlovou baterii RAV SLEZÁK Morava?

Umyvadlová baterie RAV SLEZÁK Morava je ideální volbou pro ty, kteří chtějí kombinovat klasiku s moderním designem. Baterie v retro stylu s clic-clacem a provedením v barvě staré mosaz bude vynikat v každé koupelně. Díky své optimální funkčnosti a snadné údržbě vám bude sloužit po mnoho let.

Chcete si zakoupit umyvadlovou baterii RAV SLEZÁK Morava? Navštivte naši webovou stránku: https://www.velkynabytek.cz/produkt/umyvadlova-baterie-rav-slezak-morava-s-clic-clacem-stara-mosaz-mk433-5sm

Instalace a údržba

Před instalací je důležité si přečíst návod k použití a instalaci, který k produktu náleží. Baterie se připojuje pomocí flexi hadiček G 1/2″.

Pro snadnou údržbu doporučujeme používat měkkou hadřík nebo houbu navlhčenou vodou či neutrálním čistícím prostředkem určeným pro baterie. Nepoužívejte k čištění drsné houbičky nebo žíravé čistící prostředky, které by mohly poškodit povrch baterie.

Závěr

Umyvadlová baterie RAV SLEZÁK Morava s clic-clacem a retro vzhledem je ideální volbou pro ty, kteří hledají kombinaci moderního a klasického designu. S jednoduchým ovládáním a snadnou údržbou bude sloužit po mnoho let. Navštivte naši webovou stránku a zakupte ji zde: https://www.velkynabytek.cz/produkt/umyvadlova-baterie-rav-slezak-morava-s-clic-clacem-stara-mosaz-mk433-5sm

Poznámka: Pro přesné provedení baterie se podívejte na obrázek níže.

Umyvadlová baterie RAV SLEZÁK Morava s clic-clacem v provedení stará mosaz