Karlsson Hue – originální zelené nástěnné hodiny s průměrem 40 cm od Mátově


Karlsson Hue – originální zelené nástěnné hodiny s průměrem 40 cm

Karlsson Hue jsou jedinečné hodiny, které určitě neuniknou pozornosti vašich návštěvníků. Tyto minimalistické nástěnné hodiny mají průměr 40 cm a zaujmou vás svou matově zelenou barvou. Všechny čísla na ciferníku jsou navíc vystřiženy a vypadají tak mnohem moderněji a neotřelé.

Minimalismus a nadčasový design

Holandská značka Karlsson již dlouhé roky tvoří kvalitní a designové hodiny. Jejich nádražní hodiny jsou kultovním kouskem, který se stále opakuje v nových variantách a barvách. Dochází k dalšímu vývoji, přicházejí nové trendy a nové modely. Série Hue však zůstává nestranná, jednoduchá a minimalistická. Design byl vytvořen výhradně v matných barvách, protože právě ty dokážou toto minimalistické téma nejlépe vyjádřit.

Tyto hodiny jsou tak skvělým doplňkem pro všechny, kteří si oblíbili nadčasový design a mohou si být jisti, že nezastarají. Tyto nástěnné hodiny perfektně zapadnou do libovolného interiéru a udělají z něj nevšední místo s nezaměnitelným charakterem.

Oživte svůj interiér

Karlsson Hue jsou hodiny, které zaujmou svým vzhledem i vlastnostmi. Kromě toho, že budou ukazovat přesný čas, jsou také skvělým doplňkem, který oživí váš interiér. Pokud máte v obývacím pokoji prázdnou stěnu, jsou nástěnné hodiny skvělým řešením. Všechny pohledy se na ně neustále budou upírat.

Pokud je vaše ložnice o nějaké to dekoraci chudší, neváhejte a zakupte právě tyto hodiny. Díky jejich designu získá váš pokoj úplně nový vzhled a můžete si být jisti, že jste udělali správnou volbu.

Za skvělou cenu 2 199 Kč můžete mít tyto krásné nástěnné hodiny Karlsson Hue velikosti 40 cm, které vyzdvihnou krásu vašeho interiéru na úplně novou úroveň. Objednat si je můžete na stránkách www.isolund.cz, kde najdete i další modifikace tohoto designu a další zajímavosti od značky Karlsson.

nástěnné hodiny Karlsson Hue

Podívejte se na ukázky, jak nástěnné hodiny Karlsson Hue vypadají v praxi.

nástěnné hodiny Karlsson Hue

Minimalistické hodiny budou perfektní dekorací jakéhokoli interiéru

Už nikdy nepřijdete nikam pozdě.