Joop! DEKA z čisté bavlny o velikosti 150/200 cm

Joop! DEKA

Joop! DEKA je luxusní deka z čisté bavlny v rozměru 150/200 cm. Deka je vybavena velmi příjemným a měkkým povrchem a přináší výborný pocit pohodlí a tepla. Deka je perfektní volbou pro všechny, kteří chtějí útulnou a hezkou deku pro relaxaci v každé situaci. Joop! DEKA je velmi kvalitní a má dlouhou životnost.

DEKA, bavlna, 150/200 cm – VÍCEBAREVNÉ – 150x200cm – 58%BA,35%PAK,7%PES

Joop! DEKA je vyrobena z velmi kvalitních materiálů, které zajišťují vysokou odolnost a dlouhou životnost. Deka je navíc velmi hezká a má zajímavý barevný design, což ji činí zajímavou volbou pro každého, kdo si chce pořídit hezkou a moderní deku. Joop! DEKA je vyrobena z 58% bavlny, 35% polyakrylu a 7% polyesteru, což zaručuje její vlastnosti jako jsou hřejivost, pevnost a odolnost vůči opotřebení.

Vlastnosti Joop! DEKY:

  • Velmi příjemná na dotek
  • Dlouhá životnost
  • Moderní design
  • Hřejivost
  • Pevnost a odolnost vůči opotřebení

Pokud hledáte kvalitní a hezkou deku z čisté bavlny, Joop! DEKA je jednoznačně tou správnou volbou. Věříme, že se vám bude líbit a že vám poskytne výborný pocit pohodlí a tepla. Pokud vás zaujala naše nabídka, neváhejte a objednejte si ji nyní na našem eshopu na adrese www.bestnabytek.cz.

Joop! DEKA

Joop! DEKA z čisté bavlny je perfektní volbou pro každého, kdo chce mít v koupelně, obývacím pokoji nebo na pracovně útulnou a hezkou deku. Deka je vyrobena z velmi kvalitních materiálů a má zajímavý barevný design, což ji činí velmi zajímavou volbou pro každého. Joop! DEKA vám přinese pocit pohodlí a tepla a bude vám sloužit po mnoho let.