Funkční a stylová konferenční židle Filo s područkami a čalouněním

Filo je konferenční židle, která spojuje pohodlí a design. Díky svému provedení je vhodná pro různé typy prostor a mnoho druhů akcí. Kromě toho je ideální i pro vzdělávací a pracovní účely. Jak přesvědčivě dokazuje tento odkaz na velkynabytek.cz, Filo je moderní a účelná volba.

Stabilní konstrukce pro pohodlné sezení

Konstrukce Filo konferenční židle je vyrobena z chromu, který poskytuje čvrstvost a stabilitu. Sytější čalounění zase dodává židli na atraktivnosti. Područky a sedák i opěrák jsou tvarované pro pohodlné sezení, přičemž je opatřen sedák plastovým potahem a kvalitní špičkovou výplní pro maximální pohodlí.

Možnost barev, materiálů a doplňků

Pro své zákazníky nabízíme Filo konferenční židle v mnoha druzích potahových látek a ve 7 různých barvách nosného plastu. Vyberte si tu, která nejlépe padne do vašeho stylu a prostředí. Kromě toho můžete přiobjednat i bílý nebo černý stůl z lamina a transportní vozík, což usnadní manipulaci s židlemi.

Stohovatelné konferenční židle Filo

Pokud potřebujete úsporu místa, pak bude filo konferenční židle ideální volbou. Stohovatelná po 15 kusech a s přepravním vozíkem lze převážet až 15 židlí najednou. To usnadní práci s nimi a uživatelé je budou moci snadno uložit na potřebné místo. Díky tomu se Filo stane designovou a funkční součástí vašeho prostoru.

Záruka

Chceme, aby zákazníci byli spokojení s kvalitou našich výrobků. Proto nabízíme prodlouženou záruční dobu na 5 let. Filo konferenční židle je navíc již předem smontovaná, takže pro vás nebude nutné vynakládat další čas a úsilí na její instalaci.

Filo konferenční židle

Závěrem lze konstatovat, že Filo konferenční židle je ideální volbou po všech stránkách. Nabízí funkčnost, pohodlí, atraktivní design a mnoho možnosti přizpůsobení. Pokud hledáte kvalitní konferenční židli pro svůj prostor, pak je to Filo konferenční židle.