Faro Povlečení z bavlněného saténu Aquarell 011 – dokonalá volba pro váš spací pokoj!

Pokud hledáte skvělý způsob, jak svůj spací pokoj zpříjemnit a zároveň si dopřát pohodlný spánek, Faro Povlečení z bavlněného saténu Aquarell 011 je pro vás tou správnou volbou. Tento produkt je vyroben ze 100% bavlny saténové, což mu dodává příjemnou jemnost a odolnost zároveň.

Příjemný na dotek, výjimečný na pohled

Design tohoto povlečení je módní a atraktivní, čímž si získává oblibu u mnoha zákazníků. Kombinace barev a obrazů vytváří výjimečný dojem, který jako by ladil s celkovým nádechem vašeho interiéru. Při pohledu na tento produkt vždycky zaznamenáte jeho krásu a kvalitu.

Pohodlí a úžasné zpracování

Povlečení Faro Aquarell 011 je navrženo tak, aby přinášelo pohodlí a komfort při každodenním používání. Je výbornou volbou pro každého, kdo má rád kvalitní, vynikající zpracování a design, který se bude líbit jak mužům, tak ženám.

Přesvědčte se sami, jak příjemné je po celodenním vypětí se ulehnout do postele pod povlečení Faro Aquarell 011 a užít si pohodlný spánek, který vás bude nabíjet na další náročné dny.

Specifikace produktu

Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny saténové, a můžete ho prát při teplotě 40℃. Žehlit byste ho měli při nízké teplotě a sušit při nízkých otáčkách v sušičce. Velikost tohoto produktu je 140×200 cm, s dvěma polštářky o velikosti 70×90 cm.

Zapínání

Farové povlečení je vybaveno kvalitním zipem, což znamená, že si nemusíte dělat starosti s nepříjemným zacucháváním. Při zapínání si jen stačí dát pozor, abyste ho celý dolepený zipem nezakryli.

Odkaz na nákup povlečení z kolekce Aquarell najdete zde: https://www.skvelynabytek.cz/produkt/faro-povleceni-z-bavlneneho-satenu-aquarell-011-140m200-cm