Falco Skříň Provence 352 ořech – Kvalitní a elegantní skříň pro Vaše bydlení

Kolekce Provence je vhodná pro každého, kdo preferuje romantický styl nábytku.

Falco Skříň Provence 352 ořech je skvělou volbou pro ty, kdo hledají kvalitní a elegantní skříň do svého bydlení. Skříň je zhotovena z lamina o tl. 18 mm, což jí dává dostatečnou pevnost a odolnost pro každodenní použití.

Skříň se vyznačuje romantickým a zároveň starožitným vzhledem. Tento vzhled umocňují kovové úchytky v barvě mosazi, které jsou na skříni umístěny ve správné výšce pro snadné ovládání dveří.

Díky svému vybavení poskytuje dostatek úložného prostoru.

Skříň je vybavena několika policemi a tyčemi na zavěšení oblečení. Díky tomu máte dostatek prostoru pro uložení všech vašich věcí. Navíc se skříň hodí do všech typů interiérů a snadno ji můžete kombinovat s dalším nábytkem.

Kvalitní materiály a snadná montáž

Falco Skříň Provence 352 ořech je vyrobena z kvalitního materiálu a dodává se v demontu. Součástí balení je montážní plánek a veškeré potřebné spojovací materiály, takže si ji můžete snadno a rychle smontovat.

Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Při nákupu skříně si dávejte pozor, zda jsou dekorace, které vidíte na fotografii, součástí balení. V případě skříně Falco Skříň Provence 352 ořech to bohužel neplatí, takže pokud si přejete tyto dekorace, budete si je muset dokoupit zvlášť.

Klikněte zde pro objednání skříně Falco Skříň Provence 352 ořech na nabyteklevneji.cz

Doporučujeme ověřit dostupnost zboží

Nábytek je dodáván z Dánska, proto doporučujeme ověřit dostupnost zboží.

Skříň Falco Skříň Provence 352 ořech je velmi oblíbený kus nábytku, takže neváhejte a objednejte si ji co nejdříve. Pokud si budete chtít být jisti dostupností zboží, kontaktujte nás a my vám rádi sdělíme další informace.