Exkluzivní porcelánový talíř Villa Altachira Gardeny, rozměr 32 x 17,5 cm


Exkluzivní porcelánový talíř Villa Altachira Gardeny

Užívejte si pohodovou a rozevlátou středomořskou atmosféru přímo ve své jídelně s nádobím od italské značky Villa Altachiara.

Porcelánový talíř Villa Altachira Gardeny

Praktický a krásný do jídelny

Svému majiteli však kromě krásného vzhledu přinesou i praktickou stránku. Kostní porcelán zaručí vysokou mechanickou odolnost a snadnou údržbu.

Talíř má rozměr 32 x 17,5 cm, takže na něj pohodlně umístíte jakýkoli pokrm, který se bude hodit k vaší středomořské večeři.

Elegantní vzhled a vysoká kvalita

Porcelánový talíř značky Villa Altachira Gardeny je skutečně krásný. Jeho design je inspirován italským zámkem Villa Altachiara a zahrnuje motivy květin a geometrických tvarů.

Díky tomuto talíři podáte své pokrmy nejen vynikajícím způsobem, ale také velmi elegantně a luxusně.

Kostní porcelán pro trvanlivost

Kostní porcelán je známý pro svou velkou odolnost, čímž se stává ideálním materiálem pro talíře a hrníčky. Porcelánový talíř Villa Altachira Gardeny tak bude trvat mnoho let, pokud se o něj budete řádně starat.

A to je snadné, protože talíř je vhodný pro myčku nádobí a není potřeba jej speciálně ošetřovat.

Odkaz na nákup

Pokud byste si i vy chtěli pořídit exkluzivní porcelánový talíř Villa Altachira Gardeny, tak doporučujeme navštívit stránku

nářadi-cz.cz

Na této stránce najdete nejen talíř, ale také další výrobky značky Villa Altachira Gardeny, které perfektně doplní vaši středomořskou jídelnu.