DOMO DO42323PC – Výkonný kuchyňský robot s mnoha funkcemi

Zavařování není jen sezonní záležitost. Kromě klasického zavařování ve sklenicich, lze hrnec využít i pro velkoobjemové vaření (polévky, šťávy …). Objemný hrnec (27 litrů) v kombinaci s výpustným kohoutem nahradí i výdejník nápojů při velkých akcích. Díky nastavitelnému termostatu můžou být vydávané nápoje stále teplé. Zvýšený příkon na 2000 W zaručí rychlé nahřátí na požadovanou teplotu a celý proces se tak urychlý.

Vlastnosti

 • Objem nádoby: 27 l
 • Lze zavařit až: 22 klasických zavařovacích sklenic (0,75 l)
 • Časový spínač nastavitelný: až na 120 minut nebo nepřetržitý chod
 • Regulace teploty: od 30 °C do bodu varu. Nastavená teplota je automaticky udržována s přesností 5 °C.
 • Ochrana proti přehřátí a chodu nasucho
 • Zvuková signalizace: při dosažení nastavené teploty
 • Vypínač zvukové signalizace
 • Vybaven plastovým výpustným kohoutem
 • Světelná kontrolka provozu: kdy je tepelná spirála sepnuta
 • Plastový rošt: na dno pod zavařovací sklenice
 • Skrytá tepelná spirála: rovné dno
 • Praktický úložný prostor: pro síťový kabel
 • Materiál nádoby: nerez
 • Vnitřní rozměry (pr. x v): 35 x 29 cm
 • Výška včetně víka: 48,5 cm
 • Šířka s madlem: 45,5 cm
 • Hloubka včetně víka: 37,5 cm

Tento výkonný kuchyňský robot je naprosto ideální nejen pro zavařování, ale také pro velkoobjemové vaření. S objemem nádoby až 27 litrů vás nic neomezuje a vy si můžete uvařit třeba i polévku na celou rodinu. Díky nastavitelnému termostatu můžete vařit nejen vodu na čaj, ale také teplé nápoje jak pro domácí použití, tak i pro cateringovou akci. Zvýšený příkon na 2000 W zaručí rychlé nahřátí na požadovanou teplotu a celý proces se tak zrychlí. A když už jste uvařili, můžete použít výpustný kohout na boku, který je praktický a díky vnitřní záslepce lze kohout uzavřít, tak aby se do něj nedostaly nežádoucí pevné částice. Kohout je lehce odnímatelný a rozebiratelný, proto se velmi snadno čistí. Součástí balení je i plastový rošt pod sklenice a plastová poklice. Celý robot je vyroben z nekorodujícího materiálu, takže je velmi