Domečková dětská postel z borovicového dřeva Vipack Dallas – zajišťuje skvělý spánek i zábavu!

Každé dítě sní o svém vlastním domečku. Vy mu jej můžete dopřát s postelí Dallas od značky Vipack. Celá konstrukce je z masivního borovicového dřeva. Je tedy pevná a díky lakované povrchové úpravě je odolná vůči oděru a vlhkosti.

Kvalitní a bezpečná postel pro vaše dítě

Postel je vybavena bezpečnostními hranami a madlem na schůdky, takže dítě se může bezpečně držet při vstupu na postel. Tři strany jsou ohraničeny ohrádkou, což zajišťuje bezpečnost a zároveň skvělou zábavu – dítě může hrát si v prostoru pod postelí jako vlastní domeček.

Pevná konstrukce a možnost úložného prostoru

Celá postel je postavena z kvalitního borovicového dřeva a proto je velmi stabilní a pevná, aby vydržela náročné podmínky běžného používání. Díky jednoduchému, avšak velmi stabilnímu designu, se postel hodí do každého moderního dětského pokoje. Pokud chcete mít co nejvíce místa, můžete doplnit postel o praktickou zásuvku pod postelí, která poskytuje úložný prostor pro hračky, oblečení a ostatní dětské potřeby od stejné značky.

Domečková dětská postel z borovicového dřeva Vipack Dallas

Dopřejte svému dítěti kvalitní spánek a zábavu na jednom místě

Vyberte si tuto kvalitní a bezpečnou postel pro svého potomka a dopřejte mu příjemný spánek i zábavu na jednom místě. Postel je vhodná pro děti od 3 let a bude se jim určitě líbit. Ideální je pro moderní dětské pokoje a je k dostání v různých barvách a velikostech. Pokud jste tedy hledali kvalitní postel pro své dítě, Vipack Dallas je jasnou volbou.

Domečková dětská postel z borovicového dřeva Vipack Dallas