Dětská postel Kocot kids s motivy dinosaura a zelené barvy bez šuplíků a matrace v rozměru 70×140 cm


Dětská postel Kocot kids s motivy dinosaura a zelené barvy

Tuto postel si zamiluje každý malý klučina, který se ve snech přenese do říše dinosaurů! Dobře promyšlená řešení a barevné možnosti byly navrženy tak, aby podněcovaly představivost bez omezení.

Vyrobena z kvalitní nábytkové desky

Jednolůžko se zábradlím je vyrobeno z kvalitní nábytkové desky tloušťky 18 mm. Z důvodu bezpečného používání jsou všechny hrany zaoblené a čela jsou navíc zajištěna pryžovým profilem. Maximální nosnost postele 100 kg.

Vybrat si můžete z různých rozměrů

Postel je k dispozici v různých rozměrech:

  • 70×140 cm
  • 80×160 cm
  • 80×180 cm

Postel je oboustranná, díky možnosti instalace šuplíku a zábradlí na libovolnou stranu. Má pohyblivou zábranu, kterou lze nasadit při spánku a sundat při hraní.

Pohodlný a snadný návod k montáži

S ohledem na pohodlí při montáži postel obsahuje intuitivní obrázkový návod. Pokud nejste zkušený kutil, nevadí, s tímto návodem si s montáží poradí i začátečník.

Pružný flex rám a možnost objednání s pěnovou matrací

Sada obsahuje pružný flex rám vyrobený z březových lamel. Volitelně obsahuje dvoukomorovou zásuvku vybavenou kolečky, která usnadňují její vysouvání. Dále si můžete postel objednat i s pěnovou matrací.

Zakoupit na Brega.cz

Tuto dětskou postel Kocot kids s motivy dinosaura a zelené barvy můžete zakoupit na Brega.cz. Můžete si být jisti vysokou kvalitou a bezpečností. Hmotnost postele je 48 kg.

Dětská postel Kocot kids s motivy dinosaura a zelené barvy

Reklama