Černá kovová zahradní houpačka Kari – novinka od Garden Pleasure


Černá kovová zahradní houpačka Kari – Garden Pleasure

Černá kovová zahradní houpačka Kari

Každý majitel zahrady hledá to správné vybavení, které mu umožní relaxovat a užívat si pohodu na čerstvém vzduchu. Zahradní houpačka je skvělým pomocníkem, který dokáže domácím dodat ten správný pocit klidu a pohody.

Novinky od Garden Pleasure

Garden Pleasure přináší na trh novou zahradní houpačku Kari – elegantní, moderní a přesto jednoduchá vzhledem k černé kovové konstrukci. Houpačka Kari dokonale zapadne do každé podoby zahrady a umožní vám pohodlně houpat se s výhledem na okolní přírodu.

Vlastnosti houpačky

  • Velikost: 152 x 195 x 112 cm
  • Hmotnost: 42 kg
  • Barva: Černá
  • Určení: Pro venkovní použití

Kvalitní materiály

Houpačka Kari je vyrobena z kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a přírodním živlům. Kovová konstrukce je pokryta černou barvou, která zajišťuje její dlouhodobou odolnost.

Detail kovové konstrukce

Koupě zahradní houpačky Kari

Zveme všechny majitele zahrady, kteří hledají vhodné zařízení pro pohodlné relaxování, k nákupu zahradní houpačky Kari od Garden Pleasure. Houpačku můžete zakoupit na našem eshopu za skvělou cenu.

Krásná zahrada a relaxace v ní s novinkou od Garden Pleasure – černou kovovou zahradní houpačkou Kari.

Koupit houpačku Kari