Bílý dřez Blanco Metra 45 S – neztrácí stylem a praktičností


Bílý dřez Blanco Metra 45 S

Popis produktu

Bílý dřez Blanco Metra 45 S je granitový jednodřez s odkapávačem a montáží na pracovní desku o rozměru 78×50 cm a hloubkou 19 cm. Jedná se o produkt, který určitě neztrácí na stylem a praktičnosti. Díky své bílé barvě je velice moderní a skvěle se hodí do každé kuchyně. Navíc je praktický díky odkapávači, který Vám usnadní práci při mytí nádobí.

Bílý dřez Blanco Metra 45 S se hodí pro montáž do skříňky o šířce 45 cm. Díky rozměrům je ideální variantou pro menší kuchyně a jeho jednoduchý design se hodí do moderních i klasických interiérů. Kromě toho je bílá barva skvělou volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a moderní dřez, který zároveň splní všechny požadavky na praktičnost a trvanlivost.

Vlastnosti produktu

  • Barva: bílá
  • Rozměry: 78×50 cm
  • Hloubka: 19 cm
  • Použití: montáž do skříňky o šířce 45 cm

Více informací o produktu najdete na této stránce, kde si můžete také dřez zakoupit.

Výhody granitového dřezu

Granitový dřez má mnoho výhod oproti dřezům z nerezové oceli nebo smaltovaného železa. Je velmi odolný, nerozlámá se ani při vysokých teplotách a je odolný proti poškrábání a trhlinám. Navíc lze granitový dřez snadno čistit, nezanechává žádné skvrny a může vést k úspoře času při úklidu kuchyně.

Jak správně dřez udržovat?

Dřez Blanco Metra 45 S je velice snadno udržovatelný a nevyžaduje žádnou speciální údržbu. Doporučuje se však dřez pravidelně čistit teplou vodou a mýdlem nebo speciálním čistícím prostředkem na granitové dřezy. Pokud máte doma tvrdou vodu, doporučuje se k čištění používat také speciální přípravky proti usazeninám a kamení v mokrém prostředí. Pokud budete dřez udržovat pravidelně, bude Vám sloužit velmi dlouhou dobu bez potřeby výměny.

Závěr

Bílý dřez Blanco Metra 45 S je skvělou volbou pro každého, kdo hledá moderní a praktický dřez do své kuchyně. Jeho bílá barva se hodí do každého interiéru a granitový materiál zajistí trvanlivost a odolnost dřezu. Při nákupu tohoto produktu se nemusíte bát o jeho montáž, kterou si můžete snadno udělat sami díky přiložené návodu na montáž. Pokud hledáte kvalitní dřez, který Vám usnadní práci a zároveň Vám poskytne moderní design, je Bílý dřez Blanco Metra 45 S pro Vás tou správnou volbou.