Bílé závěsné kulaté světlo Moon 35 cm od Moebel Living


Designové a útulné světlo pro každý interiér

Moon od značky Moebel Living je bílé závěsné kulaté světlo o průměru 35 cm, které se hodí do jakéhokoliv prostoru. Je vyrobeno z tkaného sisalu a manilského konopí, také známého jako Abaca, což znamená, že se skládá z textilních vláken získávaných z listů banánovníku textilního. Jedná se o zajímavý a netradiční materiál, který skvěle doplňuje moderní interiér.

Moon není jen funkční světlo, ale také krásný designový prvek. Díky svému modernímu vzhledu a nevšednímu materiálovému zpracování se hodí do soukromých, ale i komerčních prostor, jako jsou kavárny a hotely. Do těchto prostorů přidává útulnost a příjemnou atmosféru, kterou ocení každý návštěvník.

Poznámka: při nákupu světla Moon je nutné si uvědomit, že žárovka není součástí balení. Je důležité si uvědomit, jakou žárovku do světla potřebujeme a zakoupit ji zvlášť.

Jak na údržbu světla Moon

Pro udržení světla Moon ve výborném stavu a čistotě je nutné dbát na správnou údržbu. Na úklid používejte měkkou prachovku bez brusných účinků. Pokud je nutné vyčistit světlo mokřejším prostředkem, použijte pouze mírné množství čistícího roztoku. Nikdy nepoužívejte abrazivní čisticí prostředky nebo agresivní chemikálie, které by mohly poškodit tkaninu.

Závěr

Světlo Moon od značky Moebel Living je zkrátka skvělá volba pro každý moderní interiér, ať už se jedná o soukromý nebo komerční prostor. Jeho unikátní vzhled a nadčasovost vám nabídnou skvělý doplněk do vašeho pokoje či interiéru. Neotálejte a pořiďte si ho ještě dnes na odkazu https://www.codina.cz/produkt/moebel-living-bile-zavesne-kulate-svetlo-moon-35-cm.