Béžové WC sedátko Wenko Prima – pohodlná a stylová volba pro vaši koupelnu

Nedělejte kompromisy při investici do svého pohodlí. Pokud vám není příjemná představa chladného plastového záchodového prkénka, vyberte si WC sedátko z dřevovláknité desky.

Tvar sedátka umožňuje jeho namontování i na záchodové mísy se splachovací nádržkou. Takže se nemusíte obávat, že toto WC sedátko nebude pasovat na váš záchod.

Bezpečná a snadná montáž

Montáž WC sedátka Wenko Prima je velmi jednoduchá. Stačí použít přiložené šrouby a spony pro uchycení k záchodové míse. Díky tomu může být sedátko namontováno bez zvláštních nástrojů nebo speciálního vybavení.

WC sedátko Wenko Prima je vyrobeno z materiálů, které zajistí jeho pevnost a stabilitu. V kombinaci s vysokou kvalitou zpracování je tedy bezpečné a spolehlivé používat toto sedátko pro celou rodinu.

Bezpečnost a snadná údržba

Bezpečnost a snadná údržba jsou důležitými faktory, které musíte mít na paměti při výběru WC sedátka pro vaši koupelnu. Obojí lze bezpečně zajistit volbou sedátka Wenko Prima.

Sedátko je vyrobeno z materiálů, které splňují přísné normy Evropské unie pro bezpečnost výrobků. Můžete tedy mít jistotu, že sedátko neohrozí zdraví vás ani vaší rodiny.

Sedátko je vybaveno antivirovou úpravou, díky které se bakterie a viry nemohou usadit na jeho povrchu. To výrazně usnadňuje jeho údržbu a čištění. Stačí použít jemné čisticí prostředky a hadřík a sedátko bude vždy dokonale čisté.

Krása v jednoduchosti

WC sedátko Wenko Prima se snadno stane skvělým doplňkem pro vaši koupelnu díky svému elegantnímu designu. Jednoduchý, ale stylový tvar v kombinaci s béžovou barvou dodává koupelně pocit elegance a luxusu.

Sedátko je navíc velmi odolné vůči oděru a vnějším vlivům. Jeho barva se téměř nebledne a jeho povrch zůstává odolný vůči škrábancům a poškození.

Nenechte si ujít možnost pořídit si toto skvělé WC sedátko. Najdete ho na našem e-shopu za skvělou cenu včetně dopravy. Podívejte se zde.