Bavlněný ručník AmeliaHome Pavos – luxus pro váš každodenní rituál, šedý, rozměr 50×90 cm


Bavlněný ručník AmeliaHome Pavos – luxus pro váš každodenní rituál

Jakmile vstoupíte do koupelny, co je to první, co si vezmete do ruky po sprše nebo vaně? Ručník! Každá koupelna potřebuje kvalitní a měkký ručník.

Šedý, rozměr 50×90 cm

Kvalitní a hebký bavlněný ručník AmeliaHome Pavos v šedé barvě měří 50×90 cm. Dělá z něj ideální volbu pro každého, kdo chce mít kvalitní a pohodlný ručník. Jeho velikost zaručuje, že bude dostatečně velký na to, aby osušil celé tělo, ale zároveň není tak velký, aby zabíral příliš mnoho místa v pokoji.

Bavlněný ručník AmeliaHome Pavos

Specifikace produktu:

  • Ručník Pavos
  • Barva: šedá
  • Materiál: 100% bavlna
  • Značka: AmeliaHome

Tento bavlněný ručník je vyroben z 100% bavlny, což znamená, že je měkký a příjemný k doteku. Můžete si být jisti, že vám bude poskytovat maximální pohodlí během vašeho každodenního rituálu sprchování nebo koupele. Bavlna také pomáhá absorbovat vodu rychleji, takže se budete cítit suchí mnohem rychleji.

Péče: prát maximálně na 40 stupňů Celsia, nepoužívat bělidlo, maximální teplota žehlení 150 stupňů Celsia, nečistit chemicky, sušičku lze použít při nízkých otáčkách.

Další informace: výrobek má certifikát Oeko-Tex Standard, který se uděluje výrobkům neobsahujícím škodlivé látky. To znamená, že můžete mít jistotu, že tento ručník je šetrný k vaší pokožce i k životnímu prostředí.

Bavlněný ručník AmeliaHome Pavos - Detail

Konečné hodnocení: Pokud hledáte kvalitní a luxusní ručník pro svou koupelnu, zvažte bavlněný ručník AmeliaHome Pavos. Jeho velikost, měkkost a kvalita materiálu udělají z každodenního rituálu sprchování nebo koupele ještě větší potěšení. A koupí tohoto produktu podporujete také šetrné řešení pro vaši pokožku a pro životní prostředí.

Nakupujte si tento bavlněný ručník AmeliaHome Pavos v šedé barvě online zde.