ASIR Vintage stolky ABIES – bílá elegance pro váš domov

ASIR Vintage stolky ABIES jsou dokonalou kombinací elegance a funkčnosti. Jsou ideální pro ty, kdo hledají stylové a praktické řešení pro svůj domov. Každý ASIR odkládací stolek ABIES je vyráběn tak, aby nabídl dostatek prostoru pro odkládání všech věcí, které potřebujete mít po ruce.

Stůl pro každou místnost v domě

Odkládací stolek ABIES se hodí do jakékoliv místnosti Vašeho domu nebo bytu. Můžete ho umístit do obývacího pokoje vedle pohovky, do ložnice vedle postele, do kanceláře nebo dokonce do koupelny. Jistě bude skvělým doplňkem interiéru, kde se snoubí praktičnost a styl.

Detaily stolku ABIES

ASIR odkládací stolek ABIES je vyroben z 18mm silných desek pokrytých 100% melaminem v bílé barvě. Jeho celkové rozměry jsou:

  • Šířka: 60 cm
  • Hloubka: 35 cm
  • Výška: 45 cm
  • Delší – Šířka střední police: 31,4 cm
  • Kratší – Šířka střední police: 13,2 cm
  • Delší – Šířka spodní police: 45 cm
  • Kratší – Šířka spodní police: 9,6 cm

Stůl je vybaven dvěma poličkami, které nabízejí dostatek prostoru pro uložení věcí. Delší police jsou vhodné pro větší předměty jako například knihy nebo dekorativní předměty. Kratší police jsou zase ideální pro menší věci, jako jsou mobilní telefony nebo ovladače od televize.

ASIR kvalita

ASIR je značka, která se věnuje výrobě kvalitního nábytku pro váš domov. Jejich produkty jsou vyrobeny tak, aby byly odolné, funkční a krásné. Odkládací stolek ABIES přináší přidanou hodnotu do vašeho domova. Jeho design a funkčnost vám umožní udržet všechny vaše věci na dosah, a to bez toho, aby vám zbytečně zaberou místo.

Zakoupit ASIR odkládací stolek ABIES

Pokud se rozhodnete, že chcete ASIR odkládací stolek ABIES vlastnit, můžete si ho objednat na našem eshopu zde. Jeho bílá barva se dokonale hodí do jakéhokoliv interiéru, a proto se stane nenahraditelným doplňkem vaší obývací či ložnice.

Závěr

ASIR Vintage stolky ABIES jsou dokonalým řešením pro ty, kteří hledají stylový a praktický stůl pro svůj domov. Jeho design a funkčnost vám umožní udržet věci, které potřebujete, na dosah, a to bez zbytečného zaberání prostoru. Pokud chcete vlastnit nábytek, který kombinuje estetiku s funkcionalitou, je ASIR odkládací stolek ABIES tou pravou volbou.