ASIR TV300 ořech – dokonalý televizní stolek pro váš obývací pokoj

ASIR TV300 ořech je prostorný televizní stolek s jednou poličkou, který je vhodný nejen do obývacího pokoje, ale může být využit i jako odkládací stolek či stojan na květiny. Tento televizní stolek je navržen tak, aby se perfektně hodil do jakéhokoliv interiéru a splňoval požadavky všech, kteří hledají kvalitní a elegantní kus nábytku.

Popis produktu

ASIR TV300 ořech je vyroben z borovicového masivu a skla, což zajišťuje vysokou kvalitu a trvanlivost. Ořechová barva a pískové zbarvení skla dodávají celému produktu půvabný a přírodní vzhled. Rozměry tohoto televizního stolku jsou: šířka 140 cm, výška 45 cm, hloubka 40 cm, výška police 23 cm a výška nohou 9 cm.

ASIR TV300 ořech je ideální pro ty, kteří si chtějí užívat televizní programy v pohodlí svých domovů a zároveň si uchovat všechny své oblíbené předměty na jednom místě. Jeho prostorná police poskytuje dostatek místa pro vaše oblíbené knihy, DVD filmy, dekorace a další věci.

ASIR TV300

ASIR TV300 ořech se hodí k jakémukoliv stylu bydlení. Jeho design je nadčasový a elegantní, takže nebudete muset obnovovat svůj nábytek každý rok. Kromě toho je tento televizní stolek velmi praktický a funkční, což vám umožní užívat si svůj oblíbený televizní program bez pohledu na nepořádek v obývacím pokoji.

Proč si vybrat ASIR TV300 ořech?

ASIR TV300 ořech je jedním z nejpohodlnějších a nejpraktičtějších televizních stolků na trhu díky své prostorné police a elegnatnímu designu. Jeho vysoká kvalita materiálů zaručuje, že se budete moci těšit na jeho dokonalou funkčnost po mnoho let. Navíc si můžete být jistí, že tento televizní stolek bude skvěle vypadat kdekoliv, kam ho postavíte.

ASIR TV300 ořech je jedním z nejlepších výběrů v oblasti televizního nábytku na trhu, a proto nemusíte hledat dál. Pokud hledáte prostorný, praktický a elegantní televizní stůl, pak je to pro vás ten pravý produkt. A co víc, můžete ho objednat online přímo z pohodlí vašeho domova na adrese https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/asir-televizni-stolek-tv300-orech.

ASIR TV300

Zdroj obrázků: https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/asir-televizni-stolek-tv300-orech