ASIR Nástěnná kovová dekorace KOMPAS 65 cm – dokonalý doplněk do vaší domácnosti!

Hledáte dokonalý doplněk do vaší domácnosti, který vaši zdi ozvláštní a dodá jim nezaměnitelný charakter? Pokud ano, pak by vás mohla velmi zajímat nástěnná kovová dekorace zobrazující KOMPAS od značky ASIR.

Materiál: KOV (tloušťka: 2 mm)

Tento výrobek je vyroben z kovu o tloušťce 2 mm, což zaručuje jeho pevnost a trvanlivost. Materiál je navíc odolný proti vnějším vlivům, jako jsou například nárazy, oděr a vlhkost.

Velikost: 65 x 95 cm

Výrobek má rozměry 65 x 95 cm, což z něj dělá dostatečně velkou dekoraci, která upoutá pozornost a dodá vašemu domovu jedinečnost.

Výrobek lze zavěsit na zeď

Nástěnná dekorace je vybavena háčky, které umožňují jeho snadné zavěšení na stěnu v místnosti vašeho výběru. Díky svému nápadnému designu bude dekorace plnit svůj účel nejen jako výrazný designový prvek, ale také funkční ukazatel směru.

Pokud jste nadšenec dobrodružství a cestování, tak se Vám bude tato dekorace zcela jistě hodit. Dokáže totiž nabídnout unikátní pocit, který napomáhá k inspiraci a snění o dalších dobrodružstvích.Tuto nástěnnou kovovou dekoraci KOMPAS od ASIR můžete zakoupit na stránkách https://www.maliboo.cz/produkt/asir-nastenna-kovova-dekorace-kompas-65-cm.

ASIR Nástěnná kovová dekorace KOMPAS 65 cm

Pokud hledáte dokonalý doplněk do vaší domácnosti, který upoutá pozornost a splní svůj účel jako ukazatel směru, pak je tato nástěnná kovová dekorace KOMPAS od ASIR tou správnou volbou pro vás!